Hakkımızda

DOMİNANT Yazılım ve Destek A.Ş. 1994 yılında kurulmuş olan bir yazılım firmasıdır. Türkiye turizm piyasasında hizmet vermiş / vermekte olan Tur Operatörlerinin, büyük çoğunluğunda Dominant ürünleri kullanılmış ve kullanılmaktadır. Turizm yazılımı konusunda 29 yıllık bir bilgi birikimini elinde bulunduran Dominant, sektörde bulunan tek bağımsız teknoloji firması olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bugüne dek çalıştığımız Türkiye’nin en büyük tur operatörleri ve bu operatörlere bağlı olarak 4000'i aşkın acenta ile çalışılarak sektörde üretmiş olduğumuz sistem ve ürünlerin destek ve hizmet vermiş olup halende vermeye devam etmekteyiz. Dominant olarak Turizm ve Teknoloji kökenli , konularında çok deneyimli ve aynı zamanda güvenilir bir ekip olarak hizmet vermekteyiz. Sektörü geliştirmek için dünyadaki eğilimleri yakından takip etmek bizim için önceliklerden biridir. Acentalar ile aynı dilden konuşabilmek , gerekleri ve ihtiyaçlarını çok çabuk kavrayabilmek , bu sektörde vermiş olduğumuz emeklerin bir ödülüdür. 

ONLINEACENTA SİSTEMİ | ACENTALARA ÖZEL ONLİNE SATIŞ PLATFORMU

Müşterilerimize en iyi ve kullanıcı dostu bir uygulamayı sunan ONLINEACENTA, otellerin rezervasyonundan uçuş rezervasyonuna kadar özel çevrimiçi seyahat işletmeleri için kapsamlı araçlarla özel web çözümleri ve hizmetleri de sağlamaktadır. 29 yıllık tecrübesiyle DOMINANT, kuşkusuz güvenilir bir kaynak olmasının yanı sıra, güvenilir bir ortak ve çevrimiçi seyahat iş uygulamaları alanında uzman olarak ün kazanmıştır.

Müşterilerimize değer veriyoruz ve müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz. Bu nedenle, satış sonrası destek, yaklaşımımızda bizler için faktördür. Konusunda uzman yazılım ve destek ekibimizle artık ONLINEACENTA aracılığıyla müşteri memnuniyetini sağlayabilirsiniz.

ONLINEACENTA kullanıcı dostu arayüzü ve bütçenize uygun fiyatlarla harika özellikler ile en iyi tek durak çözümler sunar.

En kısa sürede bizimle iletişime geçmek için online da yerinizi sizde alın!!!loading

Seçtiğiniz için teşekkür ederiz Online Acenta

Yüklerken lütfen bekleyin